Ibis Budget Montbeliard
47.498558, 6.816875
$$$$|Lihat di petaMontbeliard,
Perancis|
75 foto
220MYR
75 foto
75 foto
75 foto
75 foto
panorama 360°
75 foto
Ibis Budget Montbeliard
$$$$
Gambaran keseluruhan
Ibis Budget Montbeliard bertaraf 2 bintang ini terletak 1.8 km dari Stade Auguste Bonal. Hotel juga menawarkan WiFi tetamu di seluruh kawasan hartanah.
Lokasi
Hotel ini terletak 20 minit berjalan kaki dari pusat bandar Montbeliard. Hotel ini juga berjarak 10 minit pemanduan dari Parc du Pres-la-Rose di Montbeliard.
Foillet berjarak 350 meter dari hotel ini. Tetamu boleh ke lapangan terbang Basel Mulhouse Freiburg dalam masa 60 minit dengan kereta.
Makan & Minum
Ibis Budget Montbeliard menawarkan sarapan bufet yang disediakan segar setiap hari. Terdapat beberapa restoran berdekatan, seperti Parc du Pres-la-Rose dan Istana Montbeliard.
Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 12:00-23:59
sehingga 12:00
Kemudahan
Parkir Peribadi mungkin di tapak secara percuma.
Internet tanpa wayar boleh didapati di secara percuma.
Maklumat lain
Sarapan
Anda boleh memulakan hari anda dengan sarapan penuh, yang berharga EUR 9 setiap orang sehari.
Kanak-kanak & katil tambahan
Tiada katil bayi disediakan di dalam bilik.
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan.
Bangunan
Bilangan bilik:101
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!
Bilik dan ketersediaan
77 foto
Bilik berdua
-
Maks:2 orang
-
Pilihan tempat tidur:1 Katil kelamin
-
Pancuran
-
Penyaman udara
butiran bilik +
77 foto
Bilik bertiga
-
Maks:3 orang
-
Pilihan tempat tidur:1 Katil saiz Raja
-
Pancuran
-
Penyaman udara
butiran bilik +
Maklumat penting tentang Ibis Budget Montbeliard
| 💵 Harga bilik terendah | 220 MYR |
| 📏 Jarak ke pusat | 1.9 km |
| 🗺️ Penarafan lokasi | 10.0 |
| ✈️ Jarak ke lapangan terbang | 89.2 km |
| 🧳 Lapangan terbang terdekat | Basel Mulhouse Freiburg, BSL |
Lokasi
pemandangan jalanan
Alamat
Alamat telah disalin.
48, Rue Jacques Foillet,
Montbeliard,
Perancis,
25200
,Bourgogne-Franche-Comte
Paparan peta
Terokai lokasi hotel dengan panorama
pemandangan jalanan
48, Rue Jacques Foillet,
Montbeliard,
Perancis,
25200
,Bourgogne-Franche-Comte
- Mercu tanda bandar
- Berdekatan
- Restoran
- Hotel berhampiran
Muzium
Peugeot Museum of Adventure
2.2
km
Taman
Parc du Pres-la-Rose
2.3
km
Muzium
Istana Montbeliard
2.3
km
Landmark
Stade Auguste Bonal
1.8
km
Landmark
L'Axone
1.0
km
Gereja
Temple Saint-Martin
2.3
km
Gereja
Eglise Saint-Maimboeuf de Montbeliard
2.3
km
Muzium
Le Pavillon des Sciences
2.3
km
Gereja
Eglise de l'Immaculee-Conception d'Audincourt
1.8
km
Landmark
Synagogue of Montbeliard
1.8
km
Landmark
Temple Saint-Georges
2.2
km
Landmark
Musee d'Art et d'Histoire
1.9
km
Landmark
Doyenne de Charmont
760 m
Landmark
Halles de Montbeliard
2.0
km
Landmark
Vaisseau Archipel
1.3
km
Landmark
Universite de Franche-Comte
970 m
Landmark
Institut de Formation en Soins Infirmiers
1.0
km
Landmark
Le Parc de L'ile en Mouvement
2.1
km
Landmark
Chapelle du Bon-Pasteur
1.1
km
Landmark
Les Hexagones
1.3
km
Landmark
Chapelle Sainte-Anne
1.3
km
Landmark
Bibliotheque Municipale Janusz Korczak
2.5
km
Landmark
Eglise Saints-Pierre-et-Paul
1.4
km
Landmark
Mosquee de Montbeliard
1.5
km
Landmark
Puissance Kart Indoor
1.5
km
Landmark
La fontaine de Galilee
1.6
km
Stadium
Stade Bonal
1.6
km
Landmark
Temple Protestant d'Exincourt
1.9
km
Landmark
Le Colisee
1.6
km
Landmark
Sentier urbain Heinrich Schickhardt et son temps
1.6
km
Doyenne de Charmont
540 m
Restoran
Le palais de Montbeliard
260 m
Ulasan untuk Ibis Budget Montbeliard
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
SOALAN LAZIM tentang Ibis Budget Montbeliard
Apakah lapangan terbang yang terdekat dengan Ibis Budget Montbeliard Hotel?
Ibis Budget Montbeliard Hotel ini terletak 90 km dari Basel Mulhouse Freiburg.
Bolehkah saya menikmati sarapan pagi di Ibis Budget Montbeliard Hotel?
Ya, sarapan bufet disediakan untuk para tetamu Ibis Budget Montbeliard Hotel .
Apakah dasar pembatalan di Ibis Budget Montbeliard Hotel?
Ibis Budget Montbeliard Hotel ini menyediakan pembatalan percuma.
Berapa jauhkah pusat bandar dari Ibis Budget Montbeliard Hotel?
Pusat bandar terletak 2 km jauhnya dari Ibis Budget Montbeliard Hotel .
Adakah internet percuma ditawarkan di Ibis Budget Montbeliard Hotel?
Ya, Ibis Budget Montbeliard Hotel menawarkan internet secara percuma.
Adakah Ibis Budget Montbeliard Hotel mempunyai tempat letak kereta?
Ya, Ibis Budget Montbeliard Hotel ini menawarkan sebuah tempat letak kereta percuma di tapak.
Berapakah harga untuk menginap di Ibis Budget Montbeliard?
Harga bilik di Ibis Budget Montbeliard bermula dari €60.
Apa jenis bilik yang ditawarkan oleh Ibis Budget Montbeliard Hotel?
Bilik jenis Bilik bertiga dan Bilik ratu disediakan di Ibis Budget Montbeliard Hotel sini.
Adakah terdapat pengangkutan awam di kawasan Ibis Budget Montbeliard?
Ya, terdapat perhentian bas Foillet sekitar 150 meter jaraknya dari Ibis Budget Montbeliard.